środa, 26 lipca 2017

#8 Photography- natura w obiektywie

Hej wszystkim!
Jednym z zajęć, którym się zajmuję w ten wolny czas są oczywiście spacery z aparatem. Jest to ósmy post tego typu, ale nie jest zwyczajny. Mianowicie to ostatni post z moim bieżącym aparatem (Samsung DV90), za jakiś czas planuję kupić nowy i tym razem próbować czegoś innego. Postaram się fotografować też ludzi i znaleźć się na sesjach po tej drugiej stronie aparatu. Sama jestem ciekawa jak to wyjdzie. :D Tymczasem zapraszam Was na wakacyjną serię moich zdjęć z ostatniego czasu :)

czwartek, 20 lipca 2017

Perspektywa


Szklanka jest w połowie pełna czy w połowie pusta? To jeden z najpopularniejszych testów na nasze nastawienie. Może być ono oczywiście pozytywne lub negatywne. Optymista, pesymista, realista- aby określić do jakiej grupy należymy, dużo zależy z jakiej strony coś postrzegamy. Potrafi być tych stron czasem wiele, ale wybór perspektywy zależy od nas.

piątek, 14 lipca 2017

Moje 3 lata! | 22 powody, dla których warto mieć bloga

To już trzeci rok kiedy wczorajsza data-13 lipca jest dla mnie wyjątkową datą, dzięki której dzień potrafi rzeczywiście stać się lepszy i czuję, że mam co świętować. To dzień pozwalający mi na coraz większą dumę, że robię coś czego nigdy wcześniej bym sobie nawet nie wyobraziła, że będę robić. To dzień, który czarno na białym pokazuje mi mój postęp i rozwój. Wiem, że rzeczywiście coś fajnego robię, wychodzi mi to i co najważniejsze nadal z tego nie rezygnuję.

środa, 5 lipca 2017

Jak wiele rzeczy się kryje za twoją drugą stroną strachu?

Każdy z nas ma jakieś marzenia. Mogą to być typowe widzimisie albo i też łatwiejsze rzeczy do zrealizowania. Dlaczego często z nich rezygnujemy? Otóż, największą naszą barierą okazuje się strach i obawa.
Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia