czwartek, 29 czerwca 2017

Moje pomysły na tegoroczne wakacje

Do tej pory jeszcze oficjalnie nie powitałam wakacji na moim blogu- więc nadrabiam to (czas najwyższy)- taaak, to już wakacje! Najlepsze jest to, że w tym roku nie szykują mi się żadne dłuższe wyjazdy, więc jeżeli chcecie się dowiedzieć co wymyśliłam z tym faktem to zapraszam, może Was czymś zainspiruję, czy akurat uda mi się do czegoś Was zachęcić :)


czwartek, 22 czerwca 2017

Recenzja trzech części Girl Online

Tym razem przychodzę do Was z recenzją aż 3 książek, będących serią spełnionych marzeń brytyjskiej vlogerki- Zoe Sugg (Zoelli). Zbliżające się wakacje, a co z tym się niesie- wolny czas pozwoliły mi na dokończenie trzeciej części i ponowne przeczytanie pierwszej. Jeśli jesteście ciekawi krótkiego streszczenia, mojej opinii i ogólnych wrażeń to zapraszam :)


sobota, 10 czerwca 2017

Tamte czasy

Myślę, że każdy z nas czasem lubi wracać myślami. Przypominamy sobie jak to było kiedyś. Patrzymy z uśmiechem na ustach na widok siebie x lat młodszego. W sumie nie tylko na widok siebie, a na wszystkiego wokół. Jedno jest pewne- te dwa obrazki się znacznie różnią od siebie, co nie znaczy, że jedno jest gorsze. Ale warto czasem otwierać to pudełko wspomnień.


Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia