czwartek, 25 maja 2017

Current favourites

Tak jak wcześniej wspominałam- nadszeł czas na ulubieńców. Staram się urozmaicać tematy postów, ponieważ wiem, że takie luźniejsze też są potrzebne. Rzadko dodaję takie jak ten, więc zwykle gromadzi się tych ulubieńców sporo. Jeżeli chcecie się dowiedzieć co mi się spodobało w ostatnim czasie to zapraszam.środa, 17 maja 2017

Dlaczego nie używam Snapchata?

Snapchat to jedna z aplikacji robiąca teraz furrorę. Założę się, że ma ją przynajmniej 70% waszych znajomych. Pozwala ona na wysyłanie zdjęć, jak i robienie ich w różnorodnych efektach. chatowanie, nagrywanie filmików w każdej chwili i wysyłanie tego do wszystkich osób lub wybranych konkretnych. Bardzo praktyczne. Mamy wszystkie opcje udostępniania swojego życia i oglądania innych.


poniedziałek, 8 maja 2017

#7 Photography ~Spring photos~

Wcześniej wiosenne dekoracje, teraz zdjęcia, a planuję jeszcze dodać ulubieńców- chyba zaczynam konktretną, wiosenną serię postów w tym roku.
Jestem zadowolona, bo to już 7 post ze zdjęciami mojego autorstwa. Dobrze jest mieć miejsce, w którym się udostępnia swoje prace związane z pasją. Dzięki temu mogę poznać opinię innych osób, porównać efekty i szukać postępu. Po prostu czuję, że nie robię tego na darmo i mam jakiś cel.
Zatem zapraszam Was do małej galerii :)


środa, 3 maja 2017

I can see a spring in my room

Nowa pora roku- czas na małe zmiany! Jak to u mnie, musi to być zmiana przestrzeni. Dodanie kilku dodatków sprawia, że czuję się inaczej w swoim pokoju. Jest to ważne, by próbować takich kroków, żeby czuć, że niczego nam nie brakuje i pomieszczenie, w którym przebywamy największą ilość czasu po prostu w pełni nam się podoba.Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia