czwartek, 24 listopada 2016

Autumn view

Hej wszystkim!
Witam Was w ten cudowny, czwartkowy wieczór!
To moja ulubiona pora dnia ( przed weekendem). Nie dość, że nie mam zajęć dodatkowych, to jutro jest piątek i on też jest luźny i mam czas, aby coś tu dodać :)

Może wiecie,a  może i nie, ale w pokoju nie dość, że lubię mieć perfekcyjny porządek, to do tego różne ozdoby. Wieczory są przyjemniejsze, kiedy się przebywa w innym klimacie.
Jedna wada to fakt, że zamiast się uczyć zazwyczaj rozglądam się i podziwiam świeczki, lampki i inne rzeczy. Ale to nie jest znaczące :D

W tym roku oczywiście tez nie mogło u mnie zabraknąć tego typu dekoracji. Właśnie w tym poście chciałabym Wam je pokazać.

sobota, 12 listopada 2016

Jak pokochać jesień?

No i nadszedł listopad- miesiąc z pewnością nie należący do jednego z moich ulubionych.
Na drzewach coraz mniej liści, jest o wiele chłodniej (u mnie nawet spadł śnieg), często pada deszcz i szybko się ściemnia.
Taka jest właśnie jesień, każdemu  może się podobać ta złota wrześniowa, czy październikowa.
Ale sztuką jest polubić też jej drugą część.
Co może nam w tym pomóc?wtorek, 1 listopada 2016

Halloween post

Myślę, że nie mogłam lepiej nazwać tego posta :D
Według mojej tradycji, co roku muszę wstawić tu coś robiącego wrażenie jak na 31 października.
Albo w sumie nie, coś robiącego wrażenie może będzie teraz, a wcześniej było coś tylko klimatycznego, mianowicie tylko ,co myślę o tym święcie, czy je obchodzę itp.

Tak więc teraz krótko o tym mogę wspomnieć, że jak byłam mniejsza to byłam zachwycona, robiłam dekoracje, malowałam się, raz nawet zbierałam cukierki. Zawsze jakoś to spędzałam w sposób szczególny. Dziś było inaczej Nie wiem, czy to dlatego, że z tego wyrosłam, czy nie miałam na nic ochoty, bo się nie najlepiej czułam.  Ale przynajmniej obejrzałam horror, więc nie można powiedzieć, że potraktowałam to jak gdyby nigdy nic ( a horrory bardzo rzadko oglądam).

Nie może być długo jak na wstęp więc zapraszam na krótką ciekawostkę o historii Halloween, ciekawe horrory do obejrzenia oraz efekty mojej sesji :)Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia