niedziela, 27 grudnia 2015

It's the most wonderful time of the year

Byłam taka zadowolona, że dodam taki świetny, świąteczny post,  a właściwie już jest po świętach.
27 grudnia, ale w sumie jest niedziela, więc myślę, że większość rodzin traktuje to jako trzeci dzień świąt i odwiedza rodziny. No, przynajmniej ja :)

Myślę, że jest już za późno na życzenia bożonarodzeniowe, ale mam nadzieję, że miło spędziliście ten czas,w rodzinnym gronie.Chyba to jest właśnie najważniejsze i właśnie o to chodzi w czasie świąt.


sobota, 19 grudnia 2015

Christmas Decorations

Hejka wszystkim ;)
Dziś u mnie, po raz pierwszy w tym roku, coś świątecznego. Kompletnie nie czuję nadchodzących świąt. Przyczyną jest wysoka temperatura ( jak na grudzień) i brak śniegu. Równie dobrze można to porównać z Wielkanocą. Porównując te święta do tych kilka lat temu, kiedy byłam do tego młodsza  to jest wielka różnica. Wcześniej po prostu czułam tą magię, atmosferę, odliczałam dni do świąt. Teraz nawet nie wierzę, że za tydzień będzie praktycznie już po nich.

Dlatego własnie postanowiłam wypełnić mój pokój świątecznymi ozdobami. Sprawiają one, że przypominam sobie o nadchodzącym Bożym Narodzeniu.
sobota, 12 grudnia 2015

How to begin

Hej ;)
Czytając inne blogi, duża większość z nich zawiera typowo świąteczne posty. W sumie to nie dziwne- mamy przecież już grudzień. No cóż, a u mnie jeszcze to nie są tego typu, ale za tydzień na pewno znajdziecie tutaj coś o typowo świątecznym charakterze.

A przechodząc do głównego tematu... blogger  staje się bardzo popularny. Coraz więcej osób tworzy swój kąt dla siebie, w którym może pisać swoje myśli. Chyba każdy stwierdzi, że początki są trudne. Więc jak zacząć?

sobota, 5 grudnia 2015

Organization

Hej wszystkim ;)
Świetnie się złożyło. bo dzisiejszy post będzie o organizacji, a spóźniłam się aż tydzień z pisaniem.
Byłam obecna w blogosferze, czytałam Wasze posty, jednak jakoś nie mogłam się zabrać za pisanie.
Dziwne, bo czas i pomysł miałam, ale zupełnie mnie nie brało do dodania czegokolwiek. Ale w sumie dzięki temu wracam dzisiaj z podwójną energią i chęcią  ;)

Z czego co słyszałam, organizacja sprawia problemy wielu osobom. Załatwienie wszystkiego, co się chce w odpowiednim czasie nie jest łatwym zadaniem. Ale czy bycie zorganizowanym nosi ze sobą same zalety? Co pomaga w organizacji?Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia